fbpx

Atsauksmes

Inga Žolude

rakstniece, grāmatas “Piezīmes uz šaubu malām” redaktore

“Reti kad nākas lasīt tik vaļsirdīgi atklātu cilvēka pieaugšanas stāstu. Tas aizsākas ar sapņa vīziju par nākotnes profesiju (un par ko tu gribēji kļūt, kad izaugsi?) – Māra vēlas kļūt par dziedātāju. Šī grāmata mūs ved pa ērkšķainu izaicinājumu taku pretī sapņa piepildījumam. Šis stāsts uzrunā mūsu pašu lielās, mazās un slēptākās neveiksmes, lai iedrošinātu turpināt, jo tikai tā iespējams uzvarēt – iedvesmojoša grāmata!”

Kristīne Stakena

TV raidījumu un pasākumu vadītāja un “Astro’n’out” menedžere 2012–2016

“Vai kādreiz esat aizdomājušies, ka šaubas ir labas? Vai esat pierakstījuši savas šaubas? Šaubu revīzija cauri 20 gadiem, kas atklāj dziesmu un albumu tapšanas aizkulises, līdz kaulam atkailina skaudro dēla un vecāku cīņu ar pašu ļaunāko – leikēmiju – un stāsta par mātes mākslinieces spēju saglabāt veselo saprātu un turpināt radīt. Vainot mūziku vai pateikties tai par visu? Kad tu esi tapis kā mākslinieks, ko tev patiesībā vajag? Daudz jautājumu un Māras atbildes, savām šaubām skatoties acīs, un iedrošinājums turpināt šaubīties, bet caur to “augt un attīstīties, citā gaismā parādīties” un visu darīt ar nerimstošu mīlestību.”

Toms Grēviņš

Latvijas Radio balss, dīdžejs

“Ikviens jauns populārās mūzikas censonis, sākot apmeklēt lielākus vai mazākus seminārus vai pat mūzikas konferences, ļoti ātri uzzina nekur nelietojamo patiesību – pareiza formula, kā izveidot veiksmīgu karjeru, neeksistē. Atskatoties uz savām radošajām gaitām un grupas pilnveidošanu daudzu jo daudzu gadu garumā, šajā grāmatā Māra lasītājam atklāj savus novērojumus, un secinājums – daudzi no tiem it kā labi zināmi, taču autorei izdodas ļaut ieraudzīt mūziku, tās radīšanu un ceļu pie auditorijas no savas perspektīvas. Un daudzas “Astro’n’out” dziesmas pēc šīs grāmatas izlasīšanas turpmāk skanēs vēl īpašāk!”